Spoštovani!

Kot ste verjetno že slišali po radiu s ponedeljkom, 20.05.2019 se pričnejo dela na relaciji Breg – Mlaka, kjer bo popolna zapora do 31.08.2019. Glede na to, da na tej relaciji poteka tudi šolski prevoz, vas obveščamo sledeče:
– v ponedeljak, 20.05. zjutraj (prihod v šolo) bo avtobus na Mlaki vozil še po “starem”, popoldanski razvoz pa bo potekal po spremenjeni poti, in sicer bo učence odlagal pri “gostilni Dogar”, kjer jih bo tudi od torka, 21.05 naprej tudi prevzel. Na tak način bodo tudi učenci seznanjeni s spremembo, v kolikor vam ne uspe vse obvestiti.  Spremenjeni način šolske poti bo veljal do konca šolskega leta.

Obenem vas obveščamo tudi, da se bodo pričela dela tudi pri Kolarjih, kjer bo v začetku delna in kasneje popolno zapora. Zaradi ozke ceste prevoz do Koblarjev ne bo možen, zato predlagamo, da učenci bodisi pridejo do avtobusne postaje pri Mrtvicah, kjer jih bo avtobus prevzel bodisi do šole pridejo peš. Točen datum pričetka del v Koblarjih vam sporočimo naknadno.

Zavedamo se, da zaradi del prihaja do zamud in slabe volje, zato vse prosimo za razumevanje in potrpežljivost.

Hvala in lep dan,
Kristina Krkovič
višja svetovalka za šolstvo in otroško varstvo
Občina Kočevje