Štalcerji

Trata

Zaradi del na cesti vstopajo na avtobus  učenci iz Šalke vasi pri cerkvi v Šalki vasi in sicer ob 7.10 uri.

Učenci, ki vstopajo na avtobus pri Bregarju (relacija Šalka vas – OŠ Ob Rinži) bodo do nadaljnjega avtobus počakali na postaji pri Gričku (cca 100 m nižje). Avtobus odpelje ob 7.00. Pločnik, ki vodi do postajališča, je na novo asfaltiran, cesta pa bo asfaltirana v roku 14 dni.

Začasno postajališče (do 30.09.2019) za učence iz Rozmanove, Rudarskega naselja, Trdnjave je na križišču, kjer je odcep za Gramat Gril (cca 100 m nad semaforjem – gledano proti mestu).
Avtobus bo učence zjutraj pobiral ob 07:05, v kolikor bodo zamude, bomo uro premaknili, kar pa posledično pomeni, da bo prevoz iz Koprivnika štartal prej.

Ponovno prosimo vse za potrpežljivost in strpnost, vsem željam žal ni možno ustreči.

Hvala,
Kristina Krkovič
višja svetovalka za šolstvo in otroško varstvo