Spoštovani starši,

v petek, 13.3.2020, smo na sestanku z županom dr. Vladimirjem Prebiličem in štabom civilne zaščite dogovorili, da v lokalnem okolju organiziramo varstvo otrok od 1. do 5. razreda za starše, ki varstva za svoje otroke nimate, opravljate pa nujne poklice za delovanje celotnega sistema družbe.

VARSTVO SE BO ZA UČENCE NAŠE ŠOLE IZVAJALO NA NAŠI ŠOLI.

Vse potrebne informacije o prijavi otrok najdete na spletni strani Občine Kočevje oziroma na naslednji povezavi, kjer je staršem poleg obvestila in obrazca za prijavo dostopna tudi okrožnica MIZŠ Epidemija korona virusa v R Sloveniji – položaj šol in zavodov od 16.3.2020 dalje štev. 6030-1/2020/9.

NASLEDNJE OBVESTILO ŠOLE BO OBJAVLJENO DANES, 15.3.2020, ob 19.00 NA SPLETNI STRANI ŠOLE, KO VAS BOMO SEZNANILI S PROTOKOLOM PRIHODA V ŠOLO TER CELOTNIM POTEKOM VARSTVA OTROK.

Ravnateljica:
mag. Darja Delač Felda

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)