Spoštovani učenci in starši!

Kljub izrednim razmeram moramo pripraviti načrt dela za naslednje šolsko leto. Ena izmed nalog je tudi vaša prijava na izbirne predmete. Razredniki vam bodo poslali prijavnico. Prosila bi vas, da si vzamete čas in pregledate nabor izbirnih predmetov. Izberite tiste, ki so vam najbolj ljubi in bi jih v naslednjem šolskem letu z veseljem obiskovali. Vsak učenec mora izbrati dva obvezna izbirna predmeta, lahko tudi tri, če starši s tem soglašate. Izbirni predmeti so obvezni in na koncu pridobite tudi oceno, ki se zapiše v vaše spričevalo. Izvajamo jih v 1. ali v 2. polletju, dve uri tedensko.

Prijavnica vam je poslana v wordovem dokumentu. Prosimo, da jo izpolnite in pošljite razredniku do 3.4. 2020 po elektronski pošti.

Najlepša hvala.

Lep pozdrav, Janja Murn