Naša šola vsako leto organizira nagradni izlet za učence, ki so s svojimi izjemnimi dosežki, delom in prizadevnostjo (dosežki na tekmovanjih, sodelovanje na prireditvah, natečajih,  izjemno delo v oddelčni skupnosti, pomoč drugim itn.) pripomogli k boljšemu delu in ugledu šole.

Tako so se v torek, 07.06.2022 izbrani učenci od 1. do 9. razreda z avtobusom odpravili na nagradni izlet v Woop – Areno v Ljubljano.

Učenci so se v skupinah preizkusili v bowlingu in streljanju z laserjem. Najbolj pogumni učenci iz 9. razredov so se preizkusili tudi v raziskovanju in reševanju ugank v sobah pobega.

Učenci so neizmerno uživali, saj so doživeli nekaj novega. Na plano je prišla tudi njihova igrivost in tekmovalnost.

Takšen izlet se vedno hitro zaključi. Vendar si ga bodo zapomnili kot nagrado za njihov celoletni trud.

Skupnost učencev