STIKI MED STARŠI IN ŠOLO

Redne govorilne ure organiziramo vsak drugi torek v mesecu od 17. ure dalje za razredno stopnjo, od 18. ure dalje za predmetno stopnjo, druge govorilne ure pa v dogovoru z vami.

S posameznimi učitelji, ki poučujejo vašega otroka, se lahko dogovorite tudi za razgovore v drugih terminih.

Roditeljski sestanki bodo organizirani najmanj trije in sicer:
1. roditeljski sestanek bo v začetku šolskega leta do 30. septembra.
2. roditeljski sestanek bo v februarju po zaključku 1. ocenj. obdobja.
3. roditeljski sestanek bo organiziran v maju.

Organizirali bomo srečanja s starši, na katerih se bomo pogovarjali o aktualnih temah iz vzgojnega in učnega področja. K sodelovanju bomo povabili tudi strokovnjake, ki nam bodo s svojimi izkušnjami pomagali pri delu z otroku.

Prepričani smo, da vse starše zanima, kako se otrok obnaša in kaj dela v šoli. Zato smo se odločili, da bodo razredniki obveščali starše tudi samoiniciativno in jih zaprosili za sodelovanje.
Vašega obiska pa bomo veseli predvsem na vseh prireditvah, ko vam bomo želeli predstaviti dosežke vaših otrok.

(Skupno 2.451 obiskov, današnjih obiskov 1)