DRŽAVNO TEKMOVANJE V VOŽNJI NA ČAS

V sredo, 28. 9. 2022, smo se z ekipo kolesarjev udeležili šolskega kolesarskega državnega tekmovanja v vožnji na čas. Tekmovanje je potekalo v Planici v organizaciji Zavoda za šport RS Planica, POGI TEAM-kolesarskega društva Rog in Kolesarske zveze Slovenije.

Našo šolo je zastopalo 9 tekmovalcev. Vsi so se odlično pomerili na krožni progi, dolgi 2,5 km. V kategoriji deklice letnik 2012/2013 je progo daleč najhitreje prevozila Neža Erjavec in tako pometla z vso konkurenco in postala državna prvakinja v vožnji na čas. Po končanem tekmovanju pa smo se vsi skupaj povzpeli še po več kot 1100 stopnicah na vrh planiške velikanke. Razgled je bil res veličasten.

Iskreno se zahvaljujemo MTB klubu Kočevje za vso pomoč, podporo in super sodelovanje.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Zapisala: Špela Muha